warsztaty tworzenia kartek okolicznościowych

Warsztaty dla dzieci

W dobie składania życzeń w formie elektronicznej chcemy przypomnieć, jaką wartość stanowiły od zawsze własnoręcznie wykonane kartki okolicznościowe.

Pragniemy pokazać jakie to proste i ile radości może dać wykonanie niebanalnej kartki, zarówno małemu artyście jak i osobie, która ją otrzyma oraz na jak długo zostanie zachowana nie tylko w pamięci. Podczas zajęć zaznajomimy najmłodszych z nowoczesnymi metodami tworzenia zjawiskowych kartek okolicznościowych.

 

 

 

Podczas warsztatów:

- zaznajomimy dzieci z historią kartki okolicznościowej
- udostępniamy wszystkie materiały potrzebne do wykonania oryginalnych kartek
- każdy uczestnik otrzyma własnoręcznie wykonaną kartkę na zbliżającą się okazję, np. Dzień Babci i Dziadka, dzień Mamy i Taty

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zgłoś się do nas! Mamy smykałkę do zabaw, które uczą. Przyjedziemy do szkoły WAS, rozstawimy się w klasie, świetlicy  lub w domu kultury.

Już dziś dołącz do naszej kreatywnej krainy! Więcej warsztatów na stronie internetowej: www.warsztatydzieci.pl oraz pod numerem telefonu: 503-432-323

Dbamy aby nasze produkty wyróżniały się najlepszą jakością.

Informacje dodatkowe:

Warsztaty edukacyjne realizujemy na terenie szkoły, przedszkola i innych placówek. Dana placówka otrzymuje Certyfikat, a każdy z uczestników imienny dyplom.
Maksymalna ilość uczestników w jednej grupie podczas warsztatów to około 30 osób.
Warsztaty trwają około 45 minut dla każdej grupy.
Oferujemy możliwość obsługi wielu grup w jednej szkole poprzez równoległe prowadzenie zajęć.

cena:

od 10 zł/os*
*ostateczna cena uzależniona od ilości osób i miejscowości, gdzie odbywają się warsztaty
Zadzwoń i poproś o indywidualną wycenę i szczegóły.
Oferujemy możliwość wykonania profesjonalnej fotorelacji z zajęć. Wystarczy, że wspomnisz o tym podczas składania zamówienia.